Учать у засіданні координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми Одеської облдержадміністрації

Дата: 13.12.2019 11:04

12 грудня 2019 року заступник начальника Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» Володимир Журавель та психолог відділу Олена Чумак прийняли участь у засіданні координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми Одеської облдержадміністрації, що проходило у приміщенні Білгород-Дністровської міської ради в режимі відео-конференції.

Присутні заслухали звіти начальника відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Одеській області Віталія Капуляка про роботу підрозділів органів Національної поліції в Одеські області із здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, заступника директора Департаменту – начальника управління сімейної та гендерної політики Департаменту праці та соціального захисту населення Одеської міської ради Наталії Лисенко про стан роботи мобільних бригад надання соціально-психологічної допомоги у м. Одеса, а також інформацію директорки Департаменту соціальної політики та сімейної політики Одеської облдержадміністрації Лілії Коваленко про розгляд та затвердження плану роботи координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми на 2020 рік.

За підсумками роботи надано рекомендації щодо визначення відповідальних осіб з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, створення відповідних міжвідомчих координаційних рад та приведення раніше створених розпорядчих документів до вимог чинного законодавства.

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії