Виховний захід на тему «Спілкування без конфліктів»

Дата: 11.12.2019 15:28

«Жити – значить мати проблему.

Вирішувати їх – значить рости інтелектуально.»

Дж. П. Гілфорд

Фото без опису11 грудня 2019 року старшим інспектором Білгород-Дністровським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Оленою Кузнецовою та психологом відділу Оленою Чумак було проведено виховний захід на тему «Спілкування без конфліктів» для учнів 7 – 8 класів Білгород-Дністровської ЗОШ № 3. Метою даного заходу стало  навчити учнів уникати конфлікту в житті, уміти спілкуватися, дружити між собою, розвивати в дітях загальнолюдські чесноти, виховувати товариські стосунки. А також вчити дітей сприймати ситуації аналізувати їх і знаходити шляхи виходу з проблемних ситуацій.

Учні були позитивно налаштовані, оскільки дана тема для них є досить близькою. Разом з учнями було визначено поняття «конфлікт», стилі поведінки у конфліктній ситуації, шукали позитивні шляхи виходу з конфлікту. Учасники заходу вели дискусії та мали змогу інсценувати ситуацію і розв’язати конфлікт відповідно до вказаного способу. Проведене заняття мало позитивних результат оскільки учні отримали знання щодо уникнення та подолання конфліктної ситуації.  Захід було урізноманітнено презентацією на тему «Конфлікт та шляхи їх подолання» а також повчальними відеороликами.

Олена Чумак

Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії