Мій світ без жорстокості та насильства

Дата: 11.12.2019 14:20

Фото без описуПроблема домашнього насильства для України — є однією з найбільш гострих та розповсюджених соціальних проблем. В деяких родинах вона стала жахливою традицією — сім’я сприймає насилля як норму.

У рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 09.12.2019 року Службою у справах дітей спільно з методистом Управління освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради прийнято участь у виховному заході серед учнів та вчителів Шабівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів на тему «Мій світ без жорстокості та насильства», де були розглянуті найбільш негативні та поширені явища серед молоді, як домашнє насильство, булінг, алкоголізм та наркоманія.

Крім того, були нагадані Правила пожежної безпеки та алгоритм дій при перших ознаках пожежі.