A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

ВШАНУВАЛИ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Дата: 09.12.2019 11:10
Кількість переглядів: 353

Щорічно,  03 грудня громадськість вшановує людей з обмеженими фізичними можливостями. Цей день не можна назвати святковим,  проте він нагадує нам,  що люди з обмеженими можливостями мають такі ж права, як і більшість інших громадяни, та заслуговують на повагу й увагу суспільства.  Відзначення Міжнародного Дня інвалідів — це добра нагода привернути увагу до їхніх проблем і нагадати людству про обов’язок до найбільш незахищеної частини суспільства. Є серед них такі, кому з тих чи інших причин важко або неможливо самостійно подбати про себе, люди, що потребують захисту та сторонньої підтримки у цей непростий час.

Люди з особливими потребами Шабівської об’єднаної територіальної громади  не залишились у цей день без уваги.  Тож у Міжнародний день інвалідів 110 особам з обмеженими можливостями (серед яких і діти) були вручені продовольчі пакети.

Шабівський сільський голова Василь Древаль висловлює найтепліші слова всім тим, на чию долю випали нелегкі випробування. Зичить всім доброго здоров’я, оптимізму, злагоди та довголіття.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора