Важливий крок у житті – вибір майбутньої професії

Дата: 09.12.2019 08:36

Фото без описуВибір професії – це важливий крок і він повинен бути добре виваженим, цілком усвідомленим.

06 грудня 2019 року старшим інспектором Ольгою Городецькою, провідним інспектором Тетяною Товстигою було організовано зустріч неповнолітнього суб’єкта пробації, який закінчує Білгород-Дністровський професійно будівельний ліцей з начальником  відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Златою Нікіруй.

В ході індивідуальної консультації із застосуванням профдіагностичного обстеження,  підліток мав можливість пройти тести із професійної орієнтації онлайн платформи «Моя кар’єра». Дана платформа  базується на визначенні індивідуальних інтересів, а також вмінь та схильностей особи. Мета даної зустрічі була спрямована на правильний вибір професії, що зумовлює в майбутньому моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції.

На завершення Злата Нікіруй  ознайомила підлітка  з тенденціями сучасного ринку праці, надала поради щодо написання резюме, підготовки до співбесіди, пошуку місця стажування та роботи.

Олена Чумак

Психолог Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області