A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Захід до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом.

Дата: 03.12.2019 12:31
Кількість переглядів: 243

«Профілактика та попередження ВІЛ/СНІД» – такою була тема семінару, який  3 грудня 2019 року провели представник благодійного фонду «Шлях додому» Смолягович Олена та медична сестра кабінету «Довіри» Білгород-Дністровського шкірно-венерологічного диспансеру Дмитрієва Ірина для підоблікових Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації.

Захід був спрямований на поглиблення та розширення знань учасників про ВІЛ-інфекцію та СНІД,  на  формування навичок відповідальної поведінки та заохочення підоблікових вести моральний і здоровий спосіб життя.

Під час семінару учасникам були розкриті поняття «ВІЛ-інфекція» та «СНІД». Вони мали змогу ознайомитися з історією відкриття вірусу, його основними шля­хами поширення, проявами симптомів, сучасними методами діагностики, способами і засобами профілактики. 

Наприкінці зустрічі присутнім було роздано інформаційні буклети щодо профілактики соціально-небезпечних хвороб та запропоновано усім бажаючим пройти експрес-тест на виявлення ВІЛ-інфекції.

Проведення таких заходів допомагає учасникам відповідальніше ставитись до власного здоров’я та усвідомити, що єдиним способом запобігти інфекціям є уникнення ситуацій, що несуть небезпеку та ризик зараження.

 

Тетяна Товстига

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеськійобласті

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора