Взаємодія з органами місцевого самоврядування щодо протидії насильства

Дата: 03.12.2019 12:26

Фото без описуЗначна кількість людей регулярно потерпає внаслідок фізичного чи емоційного знущання у повсякденному житті. І хоча дехто із таких «жертв» не звертається за допомогою або взагалі вважає це звичайною справою, закривати очі на проблему неможна. Саме тому одним із основних засобів боротьби з насиллям є, передусім, інформування суспільства про його існування.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля»  2 грудня 2019 року психологом Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Оленою Чумак  серед співробітників Шабівської ОТГ села Бритівка проведено інформаційний захід щодо форм насилля та методів їх запобігання.

Наприкінці зустрічі учасники досягли згоди щодо налагодження співпраці та домовились про вжиття максимально ефективних заходів та  шляхів подолання негативного явища в суспільстві.

З метою  попередження вчинення домашнього насильства та інформування населення щодо  шляхів отримання допомоги, представникам були надані буклети «Зміни життя – зупини насильство», розроблені фахівцем Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Тетяною Тараненко.

Олена Чумак

Психолог Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області