A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

«Захисти мене від лиха і зла, бо я ще дитина мала»

Дата: 02.12.2019 15:42
Кількість переглядів: 600

Кожна доросла людина чітко розуміє, що вона наділена певними правами. Але чи знає про це дитина? Нагодою з’ясувати уявлення молодших школярів про свої права та ознайомити дітей із правами кожної людини став захід в рамках акції «16 днів проти насильства».

Зметою формування морально-етичних цінностей, почуття справедливості, загальної рівності прав і можливостей, 29 листопада 2019 року старший інспектор Білгород-Дністровського міськрайонного відділу ДУ «Центр пробації» Олена Кузнєцова, психолог відділу Олена Чумак та фахівець відділу Тетяна Тараненко відвідали Комунальний заклад НВК «Школа-сад» ім. С.О. Морозової з презентацією «Права дитини».

Дітлахів ознайомили з їх основними та найважливішими правами, а саме: правом на життя, ім’я, освіту, медичне забезпечення, піклування, рівність та іншими.
Школярі переглянули навчальне відео, в цікавій ігровій формі навчилися розрізняти права та обов’язки.

Маленькі школярі тільки починають освоювати ази морально-правової культури. Знайомлячись з правами, вони вчаться зважати на думку та інтереси інших людей, захищати слабких, справедливо вирішувати виникаючі суперечки і конфлікти, адекватно оцінювати свої дії і вчинки.

Ознайомлення з правами готує дитину до засвоєння демократичних цінностей і прав людини в подальшому.

 

Тетяна Тараненко,

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії

Центру пробації в Одеській області« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора