Проходження випробування муловсмоктувального автомобіля ВУЖКГ с. Шабо

Дата: 06.11.2019 10:26

Фото без описуЗа рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ придбано  у 2019 році техніку спеціального призначення для комунального підприємства Шабівської об’єднаної громади.

Станом на сьогодні на територіїї громади проходить випробовування муловсмоктувальний автомобіль КО-503 ІВ-12 на шасі МАЗ-5540С2, закуплений для «Виробничого управління житлово-комунального господарства». Дана техніка буде використовуватися не тільки для власних потреб, але й на договірних умовах задовольнить потреби Білгород-Дністровського району в цілому.