Відзначення 75-річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2019 15:46

Фото без опису28 жовтня 2019 року в  селі Шабо, біля пам’ятнику Невідомому солдату, проведено акцію покладання квітів з нагоди відзначення 75-річниці визволення України від фашистських загарбників.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих земляків.   хто своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини наближали день звільнення України від фашистської окупації.

Зі словами привітань до мешканців громади звернувся Шабівський сільський голова Древаль В.В., який   підкреслив, що сила  духу, героїзм та мужність захисників нашого краю завжди залишатиметься в людській пам’яті, а цей світлий і водночас сумний день дуже важливий для всіх нас, для наших нащадків і наш святий обов’язок – берегти пам’ять про полеглих на полях війни та піклуватися про живих ветеранів.