УВАГА!!!

Дата: 15.10.2019 09:01

Фото без описуУ Шабівській лікарській амбулаторії продовжується підписання декларацій про вибір лікаря первинної медичної допомоги.

Сімейний лікар - Завеля Катерина Іванівна приймає пацієнтів у кабінеті дитячої консультації на першому поверсі лікарської амбулаторії . На прийомі ви зможете отримати консультацію, направлення на аналізи, безкоштовні рецепти по програмі "Доступні ліки". Також ті, хто ще не уклали декларацію з лікарем, можуть скористатись нагодою! Катерина Іванівна вже заключає угоди з пацієнтами. Для підписання декларації при собі мати: -для дорослих: паспорт, інд.код, мобільний телефон, -для дітей до 14 років - свідоцство про народження, - з 14 років - ID паспорт. Якщо ви, або ваші близькі не маєте можливості самостійно звернутися до закладу для підписання декларації, зателефонуйте за номером телефону: 0500186332.