Тиждень Дошкілля!

Дата: 01.10.2019 08:39

У підтримку ініціативи Міністерства освіти і науки України щодо відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля, з метою популяризації дошкільної освіти, підвищення престижності професії з 23 по 27 вересня у кожному ЗДО громади був проведений Тиждень дошкільної освіти.

В рамках Тижня відбулись свята за участю всіх працівників, дітей та батьків, представників громадськості й благодійників, із нагородженням кращих працівників, вшанування ветеранів всіх категорій працівників, які багато років пропрацювали в закладах, виставки творчих робіт дітей, персональні міні-виставки працівників, які мають певні хобі, дні відкритих дверей, цикли занять, пов’язаних із життям дитячих садочків та багато інших цікавих та яскравих заходів.

Крім  того, 26 вересня Управлінням освіти, культури, молоді та спорту (нач. Корчагіна Ф.І.) була організована урочиста нарада керівників закладів дошкільної освіти, під час якої були відзначені грамотами Управління колективи ЗДО «Теремок», с.Шабо (кер. Гуменюк О.П.), ЗДО «Червона квіточка», с.Салгани (кер.Цибакова Н.Г.) та ЗДО «Колосок», с.Біленьке (кер. Ткаченко А.А.), голова селищної ради Древаль В.В. привітав дошкільників з професійним святом цінними подарунками.