Заплановано проведення засідання виконкому сільської ради

Дата: 26.09.2019 13:58

27 вересня 2019 року о 14  00 годині у приміщенні Центру дозвілля в с. Салнани   відповідно до розпорядження сільського голови заплановано проведення засідання виконавчого комітету.

На засіданні  пропонується розглянути наступні питання:

1. Про  відзначення Міжнародного дня людей похилого віку  на території Шабівської сільської ради.
  2. Про затвердження кошторису видатків на проведення Дня села Шабо та Дня села Бритівка.
  3. Щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Шабівської об’єднаної територіальної громади».
  4. Про зняття з квартирного обліку Пастернак В.А. та Чебаненко О.О.
  5. Про постановку на квартирний облік Бізіну С.П.
  6. Про затвердження рішення Комісії з питань формування пропозицій з придбання житла для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
  7. Про проект рішення сільської ради щодо утворення Центру надання адміністративних послуг.
  8. Про погодження  передачі  матеріальних цінностей  МПО с. Шабо.
  9. Про затвердження проектно-кошторисної документації з проведення ремонту деяких об’єктів благоустрою Шабівської сільської ради.
  10. Про проект рішення сільської ради щодо внесення змін та доповнень до бюджету Шабівської сільської ради на 2019 рік.
  11. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення