A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Про формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Шабівський краєзнавчий музей»

Дата: 01.07.2019 12:48
Кількість переглядів: 391

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про культуру», Управління освіти, культури, молоді та спорту  Шабівської сільської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Шабівський краєзнавчий музей» та   розпочинає формування конкурсної комісії з 01 липня  2019 року.

Громадським організаціям відповідного функціонального спрямування до 20 липня  2019 року подати в Управління освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради  (вул. Центральна, 63, с. Шабо, Білгород-Дністровського району  Одеської області, 67770,  е-mail: osvita.shabo@gmail.com) лист-пропозицію, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.

До листа додається заява та анкета, завірена копію статуту громадської організації та витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для підтвердження відповідного функціонального спрямування).

Довідки за телефоном 0674283120


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора