Перевір правильність своїх персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

Дата: 01.07.2019 08:59

У зв’язку з призначенням позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, з метою забезпечення реалізації виборчих прав громадян, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Білгород-Дністровської  райдержадміністрації  запрошує вас перевірити правильність ваших персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

Особливо це стосується виборців:

-             які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

-             які змінили прізвище або отримали громадянство,

-             колишніх військовослужбовців строкової служби;

-             громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

-             громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

-             які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Звертаємо Вашу увагу - не залишайте перевірку на останній день.

Подання заяви про включення,  виключення осіб до Державного реєстру виборців, внесення змін до ідентифікаційних даних виборців, внесення змін щодо  виборчої адреси виборця можливо лише до 15  липня  2019 року.

Уточнити свої персональні дані виборці Білгород-Дністровського  району можуть за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24, каб.№61, 62, телефони  для довідок: 3-59-53, 6-00-73.

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних, з 9.00 год. до 13.00 год. та з 14.30 до 16.00 год.

Звертаючись до нас ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить вам проголосувати за обраного вами кандидата!

ДЖЕРЕЛО