Зустріч з письменником – Олексієм Мировським

Дата: 25.06.2019 08:45

В комунальному закладі «Публічна бібліотека Шабівської громади» управління освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради   21 червня 2019 року відбулася зустріч – презентація «Творчий портрет    Мировського Олексія Анатолійовича».

Т.в.о.  начальника  управління освіти, культури, молоді та спорту Ткаченко Катерина розпочала зустріч з представлення молодого письменника як  громадсько-культурного діяча, популяризатора історії та культури України.

Олексій Анатолійович  презентував свої книги: «Історія України» та «Основи правознавства», написані для учнів шкіл та абітурієнтів; «Красненська бібліотека імені Івана Тиктора: віхи історії та сьогодення», в якій автор висвітлює сучасні проблеми бібліотек та книгу «Вступ до музикознавства та коротка історія української музики», яка рекомендована викладачам музичних шкіл та цікаво розповів про історії їх написання.

Цікавим та різноплановим було творче спілкування з присутніми на заході- працівниками бібліотек та клубів, вчителями комунального закладу «Шабівська музична школа», користувачами бібліотеки, які щиро подякували молодому письменнику за  зустріч та побажали  надалі успіхів та творчих здобутків.