УВАГА!

Дата: 04.06.2019 10:33

Фото без описуШабівською сільською радою відкрито провадження по визнанню спадщини відумерлою

Керуючись ст. 1277 Цивільного кодексу України, рішенням виконавчого комітету Шабівської сільської ради від 26.04.2019 р. № 130/2019 «Про відкриття провадження по визнанню спадщини відумерлою та вжиттю заходів по охороні спадкового майна» Шабівською сільською радою відкрито провадження по визнанню спадщини померлих гр. Звездун Марії Василівни та гр. Звездун Василя Григоровича, які останнім часом проживали в с. Софіївка Білгород-Дністровського району, відумерлою.

З приводу належності прав на спадкове майно вказаних громадян пропонуємо звертатися з письмовою заявою у довільні формі протягом місячного терміну до Шабівської сільської ради за адресою: Білгород-Дністровський р-н, с. Шабо, вул. Центральна, 63, каб. № 6.

У разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття Шабівська сільська рада за місцем відкриття спадщини буде зобов'язана подати до суду заяву про визнання спадщини відумерлою.