ПРИВІТАННЯ ВЕТЕРАНІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Дата: 13.05.2019 12:08

Відповідно до рішення виконавчого комітету сільської ради від 26.04.2019 р. № 117/2019 «Про відзначення на території Шабівської сільської ради Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України» в рамках затверджених заходів, 8-9 травня 2019 року за підтримки сільського голови Древаля Василя Васильовича, заступник сільського голови Орлов Юрій Юрійович, начальник управління з питань соціального захисту та охорони здоров’я Шабівської сільської ради Васютенко Сергій Андрійович, в.о. старости Мережко Михайло Гаврилович та Гогулова Ольга Миколаївна, представником громади Леонідова Любов Іванівна, голова ветеранської організації Шабівської  сільської ради особисто привітали 50 ветеранів  Другої світової війни: із них 2 учасника бойових дій, 1 інвалід війни, 3 жертви нацистських переслідувань, 25 учасників війни трудового фронту, 14 членів сім’ей загиблих ,  а також поздоровили 5 ювілярів та вручили продуктові пакунки і подарунки.