Дата проведення вакцинації проти сказу котів та собак в селі Шабо

Дата: 08.05.2019 10:43

Фото без опису 08.05.2019. вулиця Шевченко, вулиця Шанцера, провулок Рибний, вулиця Горького, вулиця Молодіжна,

10.05.2019 вулиця Дністровська, вулиця Космонавтів, вулиця Горького, вулиця Першотравнева, провулок Базарний, провулок Шосейний, провулок Першотравневий, провулок Сонячний.

13.05.2019 вулиця Паркова, вулиця Городна, провулок Зелений, вулиця Садова, вулиця Пожарська, вулиця 40 років Перемоги.

14.05.2019 вулиця Трухінова, вулиця Селянська, вулиця Будацька, вулиця Центральная

15.05.2019 ,вулиця Польова, вулиця Дружби, вулиця Лесі Українки, вулиця Перемоги, вулиця Миру, вулиця Центральна.

Всім хто не зміг вакцинувати своїх тварин  потрібно звернутися до сільської ради та залишити свої дані та адресу.