Стратегія нульових відходів - досягнення сприятливого екологічного статусу

Дата: 03.04.2019 11:27

Фото без опису  З метою екологічної обізнаності населення Європейський Союз через Європейський інструмент сусідства, в рамках реалізації міжнародного екологічного проекту «Стратегія нульових відходів - досягнення сприятливого екологічного статусу», BSB_257, що підтримується спільною оперативною програмою «Басейн Чорного Моря» 2014-2020, запроваджений Проект,  розрахований на 2 роки. Основна мета проекту - скорочення обсягів сміття/відходів уздовж Чорноморського узбережжя, включаючи берегову лінію. В ході реалізації цього проекту будуть проведені заходи, спрямовані на збір сміття, також будуть проводитися навчальні тренінги та семінари для учнів початкової і середньої школи, крім учнів в освітні заходи будуть залучені їхні вчителі. Окрема просвітницька робота буде присвячена рибалкам, та знаряддям вилову риби.

Реєстраційний номер проекту: BSB_257.

Донор: Європейський Союз через Європейський інструмент сусідства, Спільна операційна програма програмою «Басейн Чорного Моря» 2014-2020.

Керуючий орган: Міністерство регіонального розвитку та державного управління Румунії.