29 березня заплановано проведення засідання виконкому сільської ради

Дата: 27.03.2019 15:15

??????????°???????????? ???? ????????·????????°??????????  ????????????????29 березня 2019 року о 15-00 годині у приміщенні Центру  дозвілля  молоді с. Салгани відповідно до розпорядження сільського голови відбудиться засідання виконавчого комітету.

На засіданні  планується розглянути наступні питання:

1. Про стан виконання у 2018 році «Програми національно-патріотичного виховання дітей, молоді на 2018-2020 роки.
  2. Про хід виконання Плану соціально-економічного та культурного розвитку Шабівської об'єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки за 2018 рік.
  3. Про проект рішення сільської  ради  «Про затвердження Стратегічного плану розвитку Шабівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2030 роки»
  4. Про заходи щодо наведення належного санітарного стану та благоустрою населених пунктів Шабівської сільської ради.
  5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради  від 20.02.2018 р. № 24/2018 «Про санітарну комісію при виконавчому комітеті сільської ради».
  6. Про затвердження комісії щодо обстеження зелених насаджень території сіл Шабівської об’єднаної територіальної громади.
  7. Про підготовку до туристичного сезону 2019 року та упорядкування торгівельної діяльності на території Будацької коси Шабівської сільської ради.
  8. Про продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «ПТК ШАБО».
  9. Про затвердження проектно-кошторисної документації на облаштування липневої каналізації.
  10. Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення  робіт з поточного ремонту доріг Шабівської сільської ради (об’їзна дорога та вул. Виноградна в  с. Біленьке).
  11. Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення  робіт з поточного ремонту доріг в с. Шабо (вулиці: Садова, Свердлова, Піонерська, Л. Українки, Перемоги, Миру; провулки між вулицею Одеська та вулицями Л. Українки, Перемоги, Садова).
  12. Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення  робіт з поточного ремонту Шабівської сільської ради (с.Бритівка – дорога до скважини по вул.Лісній, с.Біленьке – вулиці: Шкільна, Погранична та Весела і провулки: Лиманський, Тутовий та Сергіївський, с.Шабо – вулиці : Л. Українки та Польова, с. Салгани – вул. Кутузова, с.Вигон – під’їзна дорога)».
  13. Про розгляд протоколів про адміністративне правопорушення.
  14. Про присвоєння адрес об’єктам нерухомості.

Проекти рішень до розгляду виконкому