Інформація для населення щодо субсидій!

Дата: 19.03.2019 10:20

Управління з питань соціального захисту та охорони здоров’я Шабівської сільської ради інформує:

З березня 2019 року Уряд розпочав виплату субсидій готівкою тим громадянам, яким субсидію призначено у 2018 році.

Першими «живі» кошти для оплати комунальних рахунків за лютий отримають пенсіонери, які отримують пенсію 4 березня. Тим, у кого є пенсійна картка, субсидія буде зарахована туди. Тим, у кого немає, додому принесе листоноша.

Усі НЕ пенсіонери зможуть отримати свою монетизовану субсидію з 12 березня у будь-якому відділені Ощадбанку.

У платіжках за лютий субсидії відображено не буде – її видадуть на руки.

Комунальні рахунки за лютий 2019 року субсидіантам надійдуть без відображення субсидії. Її у березні видадуть грошима тим, кому допомогу призначено з 2018 року. Ними субсидіант має самостійно розрахуватися за лютневі комунальні платежі. Гроші, які залишаться після оплати комуналки, домогосподарство може використати на власні потреби.

Додаткова інформація на сайті Мінсоцполітики: https://www.msp.gov.ua/timeline/subsidii.html

Додаток : заява про призначення субсидії та декларація.

За додатковою інформацією звертайтеся до управління з питань соціального захисту та охорони здоров’я  Шабівської сільської ради за адресою:

с. Шабо, вулиця Центральна,63, кабінет № 1, телефон 40-251;

с. Бритівка, вулиця Центральна,56а, кабінет № 7, телефон 46-636;

с. Салгани, вулиця  Шабська Центр дозвілля, телефон 60-797;

с. Софіївка, вулиця 28 червня, 51, телефон 76-145.