Всеукраїнський національно-патріотичний кінопроект "Слава Україні!-Героям слава!".

Дата: 18.03.2019 09:19

Фото без опису   14 березня 2019 року до Дня українських добровольців учні 8-11 класів двох закладів загальної середньої освіти с. Шабо стали учасниками Всеукраїнського національно-патріотичного кінопроекту "Слава Україні! - Героям слава!" Союзу молодих кінематографістів України.

В залі панувала атмосфера єдності та турботи за долю нашої країни - України. Головними гостями стали учасники АТО Гержик Андрій Георгійович, Чирков Олександр Леонідович, Гергележиу Віталій Яковлевич., Кочерба Євгеній Юрійович., яких зустрічали гучними оплесками та квітами. Сільський голова Древаль Василь Васильович висловив слова вдячності молодим відважним воїнам-учасникам АТО та звернувся до молоді любити свою Батьківщину, бути достойними її дочками і синами, а також виразив вдячність авторам та організаторам проекту, який носить великий виховний характер. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.
Виконавчий продюсер, режисер проекту Олександр Пушкін презентував глядачам короткометражні фільми, які вразили своєю силою патріотичного духу, болем гірких втрат, героїзмом та вірою в перемогу. Молоді воїни-учасники АТО після перегляду кінострічок виразили свої враження та підкреслили велику потрібність і в заходах такого характеру, які мають велику силу для виховання майбутнього покоління патріотів своєї країни, які прагнуть миру та процвітання.

Організатори заходу:
начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Т.М. Осадчук;
методичний кабінет УОКМС (завідувач О.В. Сушицька)
за підтримки сільського голови В.В. Древаля та заступника голови Шабівської сільської ради з гуманітарних питань Ю.Ю. Орлова.

Велика подяка адміністраціям Шабівських ЗЗСО (директори: Л.І. Чебан, С.М. Тихоплав), класним керівникам за організацію учасників проекту, за високе моральне та патріотичне виховання підростаючого покоління.

"Не розчаровуйсь в Україні,
А розумій її печаль.
Що робиш ти для неї нині -
У себе спершу запитай.
Не розчаровуйсь в Україні,
Вона свята, а грішні - ми
В її недолі часто винні
Її ж бо дочки і сини.
Ідеї волі певним будь,
Бо тільки той є справжнім сином,
Хто вміє неньку захистить.
Не розчаровуйсь в Україні,
Вір, що мине важка пора,
Розквітне мирний цвіт калини
В садах достатку і добра."