A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

СВЯТО МАСЛЯНОЇ

Дата: 12.03.2019 10:18
Кількість переглядів: 422

Весело та гамірно було  10 березня на центральній площі села Шабо. Саме тут зібралися мешканці Шабівської громади, народні колективи, сільські ради Білгород-дністровського району на  свято Масляної, організаторами якого виступили Білгород-Дністровська  районна державна адміністрація та Шабівська сільська рада.

 Це свято найулюбленіше в народі,  збирає і молодь, і людей старшого покоління. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури і триває цілий тиждень, що передує настанню Великого посту.

Зазвичай, в цей  день люди зиму проводжають, а весну зазивають танцями, піснями та хороводами. Цього дня сама природа-матінка  вирішила приєднатися до  цього дійства, та й закрутила протистояння весні, теплу та людям, що зібралися на гуляння.

Та люди не розгубилися, дійство перенесли в спортивний зал опорного закладу «Шабівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів», де  ще довго звучала гарна музика, зичні пісні і  загальні бажання, щоб доля була доброю, літо – теплим, а врожай – багатим!

Родзинкою заходу стало безкоштовне ласування смачними млинцями, запашною випічкою та гарячим чаєм. Святкова торгівля, виставка творів народних умільців- аматорів – все приваблювало і створювало відповідний настрій.

Тож, зиму провели, весну зазвали!

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора