Дотація за молодняк великої рогатої худоби

Дата: 13.02.2019 09:52

До уваги мешканців Шабівської об’єднаної територіальної громади!

Дотація за молодняк великої рогатої худоби

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці утримання молодняка у розмірі:

• у період утримання молодняка віком від 1 до 4 місяців - 300 гривень за голову;
  • у період утримання молодняка віком від 4 до 8 місяців - 700 гривень за голову;
  • у період утримання молодняка віком від 8 до 12 місяців - 1500 гривень за голову. Але не більше тринадцятимісячного віку.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають до Шабівської сільської ради копії таких документів:

- паспортів теля та мами великої рогатої худоби, виданих у встановленому       порядку;

- паспорта громадянина України заявника;

- довідка або договір про відкриття рахунка в банку заявника;

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в робочі дні з 8.00 до 17.00 за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул.Центральна, 63, Шабівська сільська рада, каб. № 9.