A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

29 січня заплановано проведення засідання виконкому сільської ради

Дата: 24.01.2019 09:32
Кількість переглядів: 664

???????°???????????? ???? ?????·?????°?????????? ????????????????29 січня 2019 року о 10-00 годині у приміщенні сільської ради відповідно до розпорядження сільського голови відбудиться засідання виконавчого комітету. 

 На засіданні  планується розглянути наступні питання:

 1. Про виконання делегованих повноважень щодо державної реєстрації актів цивільного стану в виконавчому органі Шабівської сільської ради у 2018 році.

 2. Про відповідальну особу з державної реєстрації актів цивільного стану.

 3. Про стан виконання делегованих повноважень щодо вчинення нотаріальних дій у виконавчому комітеті сільської  ради за 2018 рік.

 4. Про результати роботи зі зверненнями громадян до сільської ради та запитами на публічну інформацію за 2018 рік.

 5. Про підсумки виконання Закону України «Про освіту» за 2018 рік.

 6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.10.2018 № 203/2018 «Про погодження створення комунального закладу «Центр позашкільної освіти».

 7. Про затвердження структури та штатного розпису ВУЖКГ.

 8. Щодо проектів рішень сільської ради з питань організації роботи по здійсненню державної реєстрації.

 9. Про проект рішення сільської ради щодо прийняття до власності територіальної громади гуртожитку по вул. Степова,77 с. Бритівка.

 10. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт із запровадженням енергоефективних заходів будівлі літ. «А» ДУЗ «Ягідка» по вул. Островського,2-а, с. Шабо, Білгород-Дністровського району, Одеської області».

 11. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт приміщень будівлі сільської ради по вул. Центральна, 63, с. Шабо, Білгород-Дністровського району, Одеської області.

 12. Про затвердження Переліку об’єктів і видів суспільно-корисних та громадських робіт на 2019 рік  для порушників, на яких судом накладено адміністративні стягнення у вигляді цих робіт.

 13. Про проект рішення сільської ради щодо надання пільг Почесним громадянам.

 14. Про проект рішення сільської ради щодо змін в справлянні туристичного збору та податку на майно (в частині плати за землю) .

 15. Про переведення садового будинку, який належить громадянам, у житловий.

 16. Про розгляд протоколів про адміністративне правопорушення.

 17. Про проект рішення сільської ради «Про затвердження Положення про сектор цивільного захисту, мобілізаційної роботи».

 18. Про проект Програми розвитку земельних відносин, раціонального використання та охорони земель на території Шабівської сільської ради на 2019 – 2020 роки .

 19. Про присвоєння адрес об’єктам нерухомості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора