A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Шабівська громада прийняла першу партію «Бебі-Боксів»

Дата: 11.10.2018 09:25
Кількість переглядів: 446

З 1 вересня в Україні розпочато реалізацію державного соціального проекту із надання одноразової натуральної допомоги породіллям. Допомога «пакунок малюка» є одноразовою адресною допомогою сім’ям, в яких народилася дитина. До складу пакунка входять необхідні речі для немовляти, такі як памперси, пелюшки, рушники, шкарпетки, ковдра, термометр для тіла та води, іграшки та ін. Все це гарно вміщено в коробку-колиску з міцного картону. Вартість такого бокса становить близько 5 тисяч гривень.

Голова Шабівської сільської ради Василь Древаль та спеціалісти сільської ради 10 жовтня 2018 року отримали перші 15 «бебі-бокси» для новонароджених. Таку допомогу отримають сім’ї, в яких народилися діти з 1 вересня 2018 року.

10 жовтня заступник голови Шабівської сільської ради Юрій Орлов та начальник управління соціального захисту та охорони здоров’я Сергій Васютенко вручили 3 (трьом) матусям новонароджених з сіл нашої громади Польове, Софіївка та Шабо «пакунок малюка» - «Бебі-бокс».

Матусі, отримавши таку допомогу - задоволені! Їхні очікування справдилися! Переглянувши всі речі, підтверджують, що вони справді є найнеобхідніші для дитини у перші місяці життя.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора