Конкурс «Краща садиба села» та «Кращий багатоквартирний будинок» в с. Шабо та в с. Бритівка

Дата: 24.09.2018 10:16

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????°???° ?????????????? ???°?????±?°З метою виховання у жителів об’єднаної громади поваги та любові до свого села, підтримання чистоти, охайності, затишку і комфорту на власних садибах, прибудинкових територіях, присадибних ділянках, стимулювання членів територіальної громади до покращення благоустрою власних садиб, залучення населення до активної участі позмагатися за кращу садибу, багатоквартирний будинок за рішенням виконавчого комітету від 20 вересня 2018 № 168/2018 на території Шабівської громади напередодні Дня села відповідного населеного пункту громади буде проводитись  конкурс у двох номінаціях: «Краща садиба» та «Кращий багатоквартирний будинок».

Конкурс проводиться серед власників приватних садиб у селі, серед жителів багатоквартирних  будинків.

В рамках підготовки  до святкування 230-річчя села Шабо та 195- річчя села Бритівка, яке відзначається 14 жовтня,  Шабівська сільська рада оголошує конкурс  «Краща садиба села» та «Кращий багатоквартирний будинок».

З 01 по 08 жовтня  2018 року  оргкомітетом буде проведено конкурсний  огляд  подвір’їв,  багатоквартирних будинків та територій біля них в селах  Шабо та Бритівка та підведені підсумки з виявленням переможця.

Порядок проведення конкурсу визначено у Положенні про проведення конкурсу «Краща садиба», «Кращий багатоквартирний будинок», яке затверджено рішенням виконавчого комітету Шабівської сільської ради від 20 вересня 2018 року  № 168/2018.