Новенький ФАП для мешканців села Біленьке!

Дата: 06.09.2018 16:38

Фото без опису     6 вересня 2018 р. відбулось  урочисте відкриття після   капітального ремонту Фельдшерсько-акушерського пункту (ФАП) у селі Біленьке Шабівської сільської ради. Ремонтні роботи проведено за підтримки депутата Одеської обласної ради Барвіненко Дмитра Луковича за рахунок коштів Одеського обласного бюджету, Білгород-Дністровського районного бюджету та бюджету Шабівської сільської ради, .

На урочистому відкриті ФАПу були присутні голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації – Ільченко Сергій Петрович,  заступник голови Білгород-Дністровської районної ради – Орлова Валентина Володимирівна, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» - Селезньова Світлана Леонідівна, представники Шабівської сільської ради: управління освіти, культури, молоді та спорту, відділу економіки, соціального захисту, а також мешканці села Біленьке та гості.

У виступах почесних гостей пролунали обґрунтовані слова-подяки всім причасним до цього свята.

Пролунали слова подяки та заклики щодо опанування профілактичного напрямку в послугах медичних фахівців та побажання обізнаності мешканцям щодо попередження захворювань стали  найактуальнішім в потребах часу сьогодення.

Є сподівання, що медичним фахівцям це буде під силу – і керівники з сучасним мисленням, і умови для працівників відповідні.