ПРО ПОЧАТОК ПЕРЕВІРКИ, ПЕРЕДБАЧЕНУ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ», СТОСОВНО ЛОТОКОВСЬКОЇ Н.В., СЕЛЕЗНЬОВОЇ С.В. та ВАСЮТЕНКО С.А.

Дата: 04.09.2018 10:34

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?·???°??????  ?????????°?????µ03 вересня 2018 року в Шабівській сільській раді розпочато проходження перевірки щодо призначених з 03 вересня 2018 року працівників:

1. Лотоковської Наталі Володимирівни, начальника служби у справах дітей Шабівської сільської ради.
  2. Селезньової Світлани Вікторівни, спеціаліста І категорії з архівної справи загального відділу Шабівської сільської ради.
  3. Васютенка Сергія Андрійовича, начальника відділу економіки, рекреаційної діяльності, туризму та інвестиційної політики Шабівської сільської ради.

Копія заяви Лотоковської Н.В.Селезньової С.В. та Васютенка С.А.

З  деклараціями працівників за 2017 рік можливо ознайомитись на ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ДЕКЛАРАЦІЙ осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування