ЩОДО ЗМІН ТАРИФУ НА ВОДОПОСТАЧАННЯ

Дата: 13.06.2018 11:15

Фото без описуНа офіційному сайті Шабівської сільської ради була оприлюднена інформація КП «Бритівка», КП «Салгани», ВУЖК «Шабо» про намір вказаних комунальних підприємств здійснити зміну діючих тарифів на водопостачання та розміщено економічне обґрунтування запропонованих тарифів.
Мета оприлюднення вказаної інформації - отримання зауважень та пропозицій від населення громади, як того вимагає діюче законодавство України, зокрема ч. 4 статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Порядок доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390.
Виконавчий комітет Шабівської сільської ради, станом на 13.06.2018 року, не затверджував зміни розміру тарифів з водопостачання, які надаються комунальними підприємствами.

Пропозиції комунальних підприємств, населення громади щодо запровадження нових тарифів вивчаються відділом економіки, рекреаційної діяльності, туризму та інвестиційної політики сільської ради.
Про затвердженні тарифи, громадяни будуть проінформовані в установленому законодавством порядку, після прийняття виконкомом Шабівської сільської ради рішення.

Інформує відділ економіки,
рекреаційної діяльності,
туризму та інвестиційної політики сільської ради