ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР КП БРИТІВКА» ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ДІЮЧИХ ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ.

Дата: 31.05.2018 15:43

?????°???????????? ???? ???·???°?????????? ?????????????? ?????°???????? ????????ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО НАМІР КП «БРИТІВКА» ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ДІЮЧИХ ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ.

Керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КП «Бриитівка» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість):

централізоване водопостачання:

•  для населення - 19,98 грн/м3;
  •  для бюджетних  та іншіх підприємств та установ-   25,05 грн/м3;

Обгрунтування причин  зміни тарифу наведено у наступному посиланні  ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР КП «БРИТІВКА» ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ДІЮЧИХ ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ