30 ТРАВНЯ СЕМІНАР ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

Дата: 23.05.2018 16:04

До уваги підприємців району!

Відділ економічного розвитку і торгівлі Білгород-Дністровської районної державної адміністрації повідомляє, що на території Шабівської об’єднаної територіальної громади 30 травня 2018 року об 11.00 годині відбудеться кущовий семінар-практикум з підприємцями Білгород-Дністровського району.

В роботі семінару приймуть участь підприємці Шабівської, Салганської, Бритівської та Софіївської сільських рад.

Тема семінару:  «Законодавство та мале підприємництво
  • основні аспекти взаємодії»

На  семінарі будуть розглянуті наступні питання:
Єдиний податок для фізичних осіб-підприємців у 2018 році, Інформація щодо дотримання суб’єктами господарювання району вимог законодавства України про захист прав споживачів, Інформування роботодавців про легалізацію робочих місць, компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, Нарахування та сплата єдиного внеску, подання звітності,недопущення стихійної торгівлі тощо.

Семінар відбудеться за адресою: с. Салгани, вул. Шабська, 20 б, приміщення  Центру  дозвілля  молоді.
Початок роботи семінару об 11.00 годині.