A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

З ДНЕМ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2018 14:55
Кількість переглядів: 513

                              Дорогі  ветерани!
 
                     Шановні мешканці громади!

Прийміть найщиріші вітання з річницею Великої Перемоги!
Цей дійсно святий день завжди викликає  почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Зовсім мало залишилося тих, хто має безпосереднє відношення до цього свята, кому особисто ми повинні вклонитися в ноги і подякувати за мирне небо над нашими головами.
 

 

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається прикладом  вірного служіння своєму народу. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.
 
Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало     людство.
   Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий  для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях. Пишаємося тим, що Ви зробили для Перемоги!
 

                                                                                               Сільський голова  Василь Древаль
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора