Створено робочу групу з розробки Плану соціально-економічного та культурного розвитку громади
Дата: 27.03.2018 14:26
Кількість переглядів: 734
![Фото без опису](http://just.odessa.gov.ua/files/upload/images/0-02-04-b1d45504c01e264c6ad2e69536cacc081c2956f9b4c94a4a3db577d5c2466847_full.jpg)
Робочу групу очолює сільський голова Древаль В.В. та до її складу крім працівників виконавчих органів Шабівської сільської ради та депутатів включено голову Білгород-Дністровської районної організації Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Гутніка І. О.
Підготовлений робочою групою проект Плану економічного і соціального розвитку Шабівської об’єднаної територіальної громади буде винесено на громадські слухання.