Відстеження результативності

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акту

«Про затвердження порядку конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, що перебувають у власності фізичних чи юридичних осіб»

12:32 19.06.2019

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту “Про затвердження порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок ”

14:00 10.06.2019

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акту

10:27 04.06.2019

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту "Встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів по КП"Салгани"

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту "Встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів по КП "Салгани" Шабівської сільської ради"

10:19 04.09.2018

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту "Про внесення змін до рішення Шабівської сільської ради від 21.03.2014р. №684-VI "Про затвердження Положення про Порядок пайової участі замовників у розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури наседених пунктів Шабіської сільської ради в новій редакції""

10:22 02.08.2018

10:14 22.06.2018