Всесвітній день боротьби з поліомієлітом

Щороку 24 жовтня відзначається  Всесвітній день з боротьби  з поліомієлітом. В цей день  світова  медична спільнота закликає звернути  увагу на захворювання  та його профілактику. Україна досі лишається  в переліку  13 країн (Афганістан, Пакистан, Індія, Сирія, Нігерія, Ірак, Камерун, Мадагаскар і т.д.), де через  низький рівень охоплення щепленнями залишається ризик спалаху поліомієліту крім того  воєнний конфлікт який супроводжується міграцією населення в /чи з країн де реєструються  випадки захворювань поліомієлітом.

08:00 24.10.2022

Продовжується робота комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати на території Шабівської сільської ради

З метою вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення в Шабівській громаді, відбулося чергове засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати на території Шабівської сільської ради де було запрошено 32 суб’єкта господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Шабівської територіальної громади.

12:50 20.10.2022

Всесвітня виставка «Експо-2030» може відбутися у м. Одесі

У 2021 році від України було подано заявку до Міжнародного бюро виставок (Париж, Франція) щодо участі у відборі країни-кандидата на проведення Всесвітньої виставки «Експо-2030» у м. Одесі. В рамках цієї виставки, що відбувається раз на п’ять років, країни презентують свої здобутки в інноваціях, технологічних розробках, демонструють свою культуру, традиції та пропонують бачення майбутнього.

12:29 20.10.2022