Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

З Днем Національної поліції України!

Дата: 04.07.2022 16:26
Кількість переглядів: 885

Фото без описуШановні працівники Національної поліції України! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності. Важливість роботи поліції особливо відчувається нині, у воєнний час, коли під вашим особливим контролем перебуває публічний порядок та безпека громадян.

Вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Нехай ваша нелегка, але почесна справа озивається людською вдячністю!

З нагоди вашого професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, витримки, добробуту та злагоди у родинах, впевненості у завтрашньому дні, стійкості духу, сил і наснаги у вашій нелегкій, але такій потрібній праці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь