Шабівська територіальна громада продовжує створювати та покращувати умови життєдіяльності мешканців громади!

Дата: 10.06.2022 12:50

Для забезпечення перспектив планування завдань та заходів, спрямованих  нарозвиток  громади в цілому, Шабівською сільською радою погоджено технічні умови на будівництво ТОВ «Одесаагрогаз» газопроводу високого тиску Ру 0,6 МПа від АГРС Білгород-Дністровський до ГРС с. Шабо, що дасть можливість газифікувати такі населені пункти як с.Салгани, с.Шабо, с.Біленьке, с.Софіївка, с.Прибрежне, смт.Затока та смт.Сергіївка. та створить  умови  для розв’язання  проблемних питань громади.

На даний час вже завезено труби та розпочинається  робота з прокладки трубопроводу до с. Шабо.

Основними пріоритетами розвитку Шабівської сільської ради є забезпечення  сприятливого та комфортного проживання мешканців, надання їм доступних, якісних соціальних і комунальних послуг, тому для завершення проекту будівництва газопроводу, Шабівська територіальна громада спрямовуватиме для цього всі сили та необхідні ресурси.