A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Діймо разом проти насильства

Дата: 16.12.2021 14:14
Кількість переглядів: 208

Підтримуючи стратегічний напрямок Уряду України метою додержання гарантій із захисту прав та інтересів осіб, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, а також забезпечення належного реагування на випадки такого насильства, надання допомоги постраждалим особам, створення умов для реалізації кожною дитиною права на зростання у безпечному сімейному оточенні Шабівська сільська рада проводить  ряд заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, спрямованих на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.

З метою підвищення обізнаності населення щодо проблем насильства в сім’ї розповсюджуються інформаційно-методичні матеріали (буклети, листівки, пам’ятки) за відповідною тематикою. В інформаційно-методичних матеріалах інформація спрямована на попередження насильства в сім'ї, протидію та запобігання будь-яким його проявам, надання правової допомоги особам, які потерпають від насильства в сім'ї тощо.

 Для жінок, які потерпають від домашнього насильства, у кожній конкретній ситуації проводиться окремо бесіда надаються за потребою відповідні консультації. Але у будь-якому випадку є декілька основних дій, які жінка може вчинити для захисту від насильства.

1. Негайно телефонувати за номером «102»

2. Національна "гаряча лінія" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації 0 800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного)

3. Своєчасно зафіксувати тілесні ушкодження.

4. Скористатися правом на встановлення обмежувального припису.

5. Якщо необхідно вирішення юридичних питань – скористатися своїм законним правом на безоплатну правову допомогу.

6. Найнебезпечніший співучасник домашнього насильства – мовчання!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора