A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

рішення сесії №2/1096-VІІІ «Про надання дозволу дочірньому підприємству «СВІТАНОК-АГРО» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій орієнтовною площею 0,8538 га за адресою: с. Салгани, вул. Заводська, 5б»

Кількість переглядів: 10
Скликання: VIII
Сесія: 24
Тип документу: рішення сесії
Дата: 17.01.2023
Номер документу: 2/1096-VІІІ
Назва документу: Про надання дозволу дочірньому підприємству «СВІТАНОК-АГРО» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій орієнтовною площею 0,8538 га за адресою: с. Салгани, вул. Заводська, 5б
Прикріплені файли:
  1. Про надання дозволу дочірньому підприємству «СВІТАНОК-АГРО» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій орієнтовною площею 0,8538 га за адресою: с. Салгани, вул. Заводська, 5б (0.02 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора