Вчинення нотаріальних дій

Вчинення нотаріальних дій проводиться для мешканців Шабівської сільської ради відповідно до ст. 37, 52  Закону України «Про нотаріат», та згідно з відповідним рішенням виконавчого комітету Шабівської сільської ради.

Повноваження на вчинення нотаріальних дій по Шабівській сільській раді покладено на:

• Гончарук Аллу Вікторівну, головний спеціаліст юридичного сектору апарату Шабівської сільської ради  - на території Шабівської сільської ради, зокрема, на території селища Прибережне, сіл Біленьке, Шабо, Абрикосове, Привітне та села Салгани;
  •  старости ______________  - на території сіл Бритівка, Вигон,  Польове та  Черкеси;
  •  староста ______________ - на території села Софіївка.

У разі тимчасової непрацездатності або відпустки  старост  на вчинення нотаріальних дій на території сіл Бритівка, Вигон, Польове, Черкеси та на території села Софіївка» уповноважений головний спеціаліст Шабівської сільської ради Гончарук Алла Вікторівна .

(підстава: рішення виконавчого комітету Шабівської сільської ради  від від 20 лютого 2018 року № 18/2018

у редакції за рішенням виконкому від 25.10.2019 року № 284/2019