Проекти регуляторних актів

Проект рішення Шабівської сільської ради “Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Шабівської сілької ради” (дата оприлюднення 16.09.2019 року)

Проект рішення виконкому "Про встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів по КП «Салгани» Шабівської сільської ради" та аналіз регуляторного впливу.

Проект рішення Шабівської сільської ради “Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг Шабівської сілької ради” (дата оприлюднення 16.09.2019 року)

14:08 16.09.2019

Проект рішення "Про затвердження Порядку конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення

Про затвердження Порядку конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності  для проведення експертної грошової  оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, що перебувають у власності фізичних чи юридичних осіб