Про громаду

Шабівська об’єднана територіальна громада була утворена в порядку, який визначено Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», у листопаді 2017 року внаслідок об'єднання чотирьох сільських рад:

• Шабівської  сільської ради, яка об’єднувала жителів села Біленьке, селища Прибережне та села Шабо.
  • Бритівської сільської ради, яка об’єднувала жителів села Бритівка, села Вигон, села Польове, села Черкеси
  • Салганської сільської ради, яка об’єднувала жителів села Абрикосове, села Привітне та села Салгани
  • Софіївської сільської ради, яка об’єднувала жителів села Софіївка

Рішення про добровільне об'єднання територіальних громад

Адреса знаходження апарату та виконавчого комітету  Шабівської сільської ради: вул. Центральна, 63,с. Шабо Білгород-Дністровського району.

У листопаді 2020 року до складу громади приєдналась Адамівська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області, до якої належали села Авидівка, Адамівка, Благодатне.

На території  об'єднаної теритоіальної громади утворено 3 (три) старостинські округи:

1. Бритівський старостинський округ,  до якого входять  села Бритівка, Польове, Черкеси.
  1. Салганський старостинський округ,  до якого входять  села  Абрикосове, Вигон,  Привітне та  Салгани.
  1. Біленьківський старостинський округ,  до якого входять  села   Авидівка, Адамівка,  Біленьке, Благодатне, Софіївка, селище Прибережне.

Стратегію розвитку об'єднаної теритоіальної громади на 2019-2030 роки затверджено рішенням сільської ради  1849-VІІ  від  30.06.2019.