Новини Білгород-Дністровського міськрайонного відділу "Центра пробації"

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І півріччя 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за І квартал 2020 рік

Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області за 9 місяців 2019 року

Виховний захід присвячений 210-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка

9 березня – день народження провідника української культури, великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. У національній свідомості кожного українця Тарас Шевченко займає місце національного героя, нескореного борця за волю України. Людини, яка не просто творила, а надихала до патріотизму, боротьби за правду, свободу та гідне майбутнє нашої країни.

14:35 07.03.2024

Сучасні джерела пошуку роботи

Одним із вагомих важелів для ресоціалізації засуджених під час здійснення заходів наглядової пробації є пошук роботи, підбір найбільш підходящого для суб’єкту пробації варіанту роботи. Відповідно, найважливішим кроком у цьому процесі є вивчення та опрацювання сучасних джерел вакансій. Певні навички такої діяльності безробітні та шукачі отримують під час проведення профорієнтаційних семінарів, які з ними проводять постійні партнери.

08:44 06.03.2024

Конструктивна самореалізація

Протягом тижня психологом Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Оленою Чумак, для осіб що вчинили злочин проти основ національної безпеки України, проводились тренінги на тему «Конструктивна самореалізація»

08:39 27.02.2024

Година спілкування

24 лютого 2022 року – мабуть найважчий день в історії незалежної України. День, коли не просто почалась війна. День коли було зруйновано спокій і благодать на нашій землі. День, коли горіло і небо, і земля. В цей день Росія розпочала повномасштабне вторгнення до України по всій довжині спільного кордону.

08:34 27.02.2024

День Героїв Небесної Сотні

11-го лютого 2015 року Указом президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам'ятний день – День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської та національної відваги та самовідданості, сили духу та стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України. Саме в ці дні, 10 років тому, під час Революції гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську Незалежність – до Небесної Сотні. Так, в рамках виховання патріотичної проукраїнської соціальної позиції,з  суб'єктами пробації, які перебувають на обліку у Білгород-Дністровському районному відділі пробації, в тому числі засудженими за злочини проти основ національної безпеки України, 20 лютого2024 року модератором кіноклубу DOCU/CLUB Ольгою Городецькою було продемонстровано документальну стрічку українських режисерів «ЄВРОМАЙДАН. ЧОРНОВИЙ МОНТАЖ.». Дана стрічка розкрила події Революції гідності, людської відваги та самовідданості, силу духу і стійкісті громадян, які ціною свого життя стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави за європейське майбутнє. Після переглянутої стрічки, учасники заходу із метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності, вшанували пам'ять небесної сотні, хвилиною мовчання.

10:48 21.02.2024

Виховний захід до Дня єднання

Для посилення консолідації українців, зміцнення стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого президентським указом від 14 лютого 2022 року оголошено Днем єднання. Ідея цього свята в тому, щоб показати світу єдність українського народу на тлі військової  загрози.

16:08 15.02.2024

Насилля в сім’ї – актуальна проблема сучасного суспільства

В Україні проблема домашнього насильства практично не вивчалася. Тільки протягом останнього часу тема насильства у родині стали предметом публічного обговорення. Говорячи про насильство, найчастіше ми маємо на увазі лише фізичні його прояви: побої, ляпаси, зовсім забуваємо про такі його форми, як постійні або періодичні образи, приниження людської гідності, емоційна деривація (психічний стан, у якому люди відчувають недостатнє задоволення своїх емоційних бажань) тощо.

14:08 06.02.2024

Поговоримо відверто про шкідливі звички

1 лютого 2024 року заступником начальника Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Альоною Боболєвою була проведена інтерактивна лекція на тему: «Поговоримо відверто про шкідливі звички» для осіб міра покарання, яких не пов’язана з позбавленням волі. Метою заходу було формування усвідомленого та свідомого ставлення до здорового способу життя.

10:54 02.02.2024