Всеукраїнський конкурс "Учитель року 2020"

Дата: 25.11.2019 08:22

Фото без описуЗ 13 по 22 листопада у м. Білгород-Дністровський проходив І зональний етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2020", номінація "Початкова освіта", який об'єднав відданих своїй справі творчих, готових ділитися власними надбаннями вчителів.

Шабівську об'єднану територіальну громаду представили молоді, енергійні, досвідчені  вчителі початкових класів

- Журавльова Ірина Василівна (Шабівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, директор Чебан Л.І.),

- Кривицька Ганна Сергіївна (ОЗ "Бритівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів", директор Кускова І.В.).

Конкурсантки достойно пройшли всі випробування, відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс "Учитель року 2020": "Тестування", "Урок", "Методичний експромт", "Практична робота", "Проект". На всіх етапах конкурсних випробувань наші вчителі продемонстрували педагогічну компетентність, творчий потенціал, володіння сучасними технологіями, уміння розв'язувати педагогічні задачі.

22 листопада відбувся фінал І етапу Конкурсу, на якому було представлено відео-резюме та педагогічна майстерність учасниць. За результатами оцінювання всіх конкурсних випробувань Журавльова Ірина Василівна посіла призове ІІ місце та стала лауреатом І етапу Конкурсу. Кривицька Ганна Сергіївна отримала номінацію "Новатор педагогічної освіти".

Щиро вітаємо наших героїнь, бажаємо благополуччя, творчої наснаги та професійного росту.