Про конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Дата: 13.09.2019 14:49

Виконавчий комітет Шабівської сільської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Відповідне оголошення  оприлюднено в газеті «Слово Приднестровья» № 36 від 12 вересня 2019 року.

Професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидата на вакантну посаду спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району:

• громадянство України;
  • базова вища освіта відповідного професійного  спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра;
  • вільне володіння державною мовою, вміння нею спілкуватися та вести діловодство;
  • документ, про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою;
  • знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою;
  • володіння комп’ютерною технікою та основними програмами роботи на комп’ютері;
  • без вимог до стажу роботи;
  • вік кандидата на посаду (враховуючи граничний вік посадової особи місцевого самоврядування встановлений Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • 2 фотокартки розміром 4 х 6 см.;
  • документи про освіту;
  • інформацію про подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;
  • копію паспорта з пред’явленням оригіналу;
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • повну копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних) з пред’явленням оригіналу;
  • копію трудової книжки.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається за адресою: вул. Центральна, 63 с. Шабо або за тел. 40-471.

Документи для участі в конкурсі подаються особисто за пред’явленням паспорту до Шабівської сільської ради за вище вказаною адресою протягом 30 календарних днів.