День матері та Міжнародний день сім’ї в громаді

Дата: 21.05.2019 12:57

19 травня в Будинку культури села Шабо відбулось  урочисте свято  з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

Сільський голова  Древаль В.В.  привітав всіх матерів.  побажав їм міцного здоров’я, сил, наснаги, справжнього жіночого щастя та мирного неба над головою.

Хвилююче і зворушливо вітали матір загиблого воїна Мосьпан О. К.  матерів, кому присвоєне почесне звання «Мати-героїня» (Агафонову Г.М., Чередник О.І., Небогу Є.І. Кіосе М.В.),  та тих жінок, які взяли у свої сім’ї на виховання  дітей, що в скрутний час залишилися без материнської турботи та ласки та всіх   присутніх матерів і бабусь, адже саме вони -земні мадонни – віддають своїм дітям  своє  велике серце,  ніжність і ласку,  безмежне терпіння і щоденну клопітку працю.