Про е-демократію в Шабівській громаді

Дата: 22.02.2019 16:34

Фото без опису  22 лютого в приміщені «Центру дозвілля молоді» с.Салгани, було проведено навчальний семінар для працівників Шабівської сільської ради  «Інструменти електронної демократії».

Метою семінару було ознайомлення з основними принципами та інструментами е-демократії на прикладі вітчизняного та міжнародного досвіду.

Семінар  проводили експерти Євгенія Генова (радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування) та аналітик Одеського Комітету виборців Ігор Луговський. Експерти розглянули такі питання як: –найпоширеніші інструменти е-демократії в Україні; – особливості використання платформи «Відкрите місто», Єдиної системи місцевих петицій та інших інструментів е-демократії.

Семінар проводився в режимі бесіди і кожен мав змогу пояснити свою думку, чому впровадження е-демократії є стратегічною інвестицією в розвиток громади.

Всі присутні мали на меті поглибити своє розуміння інструментів електронної демократії та на практиці отримати відповіді на свої запитання.