Святкові заходи до Дня Незалежності в с. Шабо

Дата: 27.08.2018 12:26

24 серпня, двадцять сім років тому, здійснилась багатовікова мрія багатьох поколінь українців - Україна стала Незалежною державою.
Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої незалежної держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову сторінку в житті нашого народу.
Напередодні цієї славетної дати, 23 серпня, в Будинку культури с. Шабо відбувалася яскрава, насичена та колоритна подія, на яку були запрошені жителі та гості сіл Бритівка, Шабо, Біленьке, Вигін, Салгани, Привітне. Абрикосове, Софіївка, Черкеси, Польове – урочисте святкування «Під вільним сонцем України-неньки».
Голова Шабівської сільської ради Василь Васильович Древаль щиро привітав громаду зі святом та побажав миру, процвітання та злагоди.

Присутні мали змогу переглянути творчу виставку народних майстрів – умільців та насолодитися прекрасними виступами найкращими творчими «перлинами» нашого краю – танцювальними та вокальними колективами, солістами.